Babi i reperit të njohur pëson atak kardiak, ja si është gjendja e tij

Babi i reperit të njohur pëson atak kardiak, ja si është gjendja e tij

14:34, 06/04/2020

Ditën e sotme vëllezërit e njohur, Mozzik dhe Getinjo kanë përjetuar një moment të vështirë.

Nëpërmjet një postimi në Facebook, Mozzik ka njoftuar se i ati i tij, Gazmendi ka kaluar një komplikacion serioz me shëndetin.

Ai ka kaluar një atak kardiak, por për fat të mirë falë ndihmës së mjekëve ia ka dalë ta kalojë me sukses këtë sfidë.

“E vetëm ti Zot je ai që bën mbrekullira,e që ti vendos se do a rrimë ende, a po do e lëmë këtë botë. Falë Zotit dhe mjekëve me intervenim të shpejtë e shpëtuam Babën Gazmend ,nga infarktet në zemër. Kjo qenka jeta po të çuditka!Të Dua Bacalok !Faleminderit Zot! Faleminderit Mjekëve”, shkruan Mozzik në një foto të shkrepur nga spitali.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco