Capital T si rrallëherë  flet për jetën private

Capital T si rrallëherë flet për jetën private

13:00, 06/04/2020

Capital T është një nga reperët më të pëlqyer të shoëbiz-it.

Përveç se i talentuar, ai është edhe mjaft i lakmuar nga femrat.

Në një pyetësor me fansat, Capital T ka folur edhe për jetën private.

Ai është pyetur pse nuk ka bërë asnjëherë publike diçka në lidhje me femër dhe nëse i pëlqejnë ato.

Reperi nuk ka hezituar të p?rgjigjet duke folur për herë të parë për jetën e tij private.

“Qysh more si du femnat. I du më shumë seç duhet”, shprehet ai.

Reperi shton më tej se gjithmonë ka qenë me femra që se kanë dashur famën dhe se kanë merituar presionin e vëmendjes për shkak se flasin me të. Ai shkon më tej kur thotë se fama ndonjëherë nuk është qejf dhe ka shum? që nuk e duan.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco