Mami seksbombë del në ballkon me të brendshme

Mami seksbombë del në ballkon me të brendshme

23:49, 05/04/2020

Daphne Joy ka publikuar një foto tjetër provokuese në profilin e saj në Instagram.

Modelja e ka nisur ditën me një imazh ku shihet e veshur në të brendshme dhe në fokus janë linjat e saj perfekte.

 “Një kapuçino të lutem”, ka shkruar 32 vjeçarja në mbishkrimin e imazhit.

Modelja filipinase njihet edhe si e ish e dashura e reperit 50 cent me të cilin ka një djalë.

View this post on Instagram

Parisian nights ??? @lenaberishaofficial

A post shared by Daphne Joy (@daphnejoy) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco