Bukuroshja del vetëm me rrjetë, i duket krejt gjoksi

Bukuroshja del vetëm me rrjetë, i duket krejt gjoksi

23:33, 05/04/2020

Quhet Shantal Monique dhe është një nga biondet më të mira.

Këtë gjë bukuroshja e dëshmoi me një fotografi që e ka hedhur në Instagram, shkruan Syri Kosova.

Në foto, ajo shihet se në pjesën e sipërme ka veshur një bluzë transparente që ia ka nxjerr gjoksin bombastic që ka.

E tillë, Shantal duket shumë seksi.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco