Dua Lipa seksi për ‘Guardian'

Dua Lipa seksi për ‘Guardian'

23:18, 03/04/2020

Ajo pozoi për prestigjiozën ‘Guardian’.

Këngëtarja me origjinë kosovare, Dua Lipa, ka mahnitur me pamjen në këtë revistë, shkruan Syri Kosova.

Në foto  ajo shihet thuajse e zhveshur  në pjesën e sipërme të trupit dhe ka mbulur gjoksin.

Dozën e provokimit Dua e tregoi përmes formës se si pozoi, pra, e shtrirë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco