Olta Gixhari i ngre këmbët, vjen më seksi se kurr më parë

Olta Gixhari i ngre këmbët, vjen më seksi se kurr më parë

20:57, 03/04/2020

Aktorja Olta Gixhari nuk ka harruar që të sjell foto interesante nga vetizolimi, shkruan Syri.net Kosova.

E tillë është edhe fotografia e saj e fundit ku kjo e fundit shfaqet shumë artistike dhe seksi në të njejtën kohë.

Me këmbët lartë, ajo dukej e mahnitur duke pozuar mjaft joshëse.

Kujtojmë se aktorja është njëra prej vajzave me të përfolura në Shqipëri dhe Kosovë, më shumë për fotot e saj dhe stilin e jetës sesa për rolet e saj në film apo në teatër.

View this post on Instagram

I’m lost...

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco