Covid-19/ Astrologia: Lajme të mira për të gjithë botën dhe për Shqipërinë

Covid-19/ Astrologia: Lajme të mira për të gjithë botën dhe për Shqipërinë

12:57, 03/04/2020

Ditët e vështira që po kalon bota, përfshi dhe vendin tonë, ka bërë që shpesh njerëzit t’i kenë sytë nga parashikimet e astrologëve për një shpresë sado të vogël.

Këtë muaj pritet të jetë mjaft vendimtar për fatin e shumë vendeve.

Megjithatë në një lidhje skype në emisionin “Rreze Dielli” asteologia Meri Gjini jep lajme të mira.

Ajo thotë se pas datës 26 Prill ato që kanë ndodhur në aspektin shëndetësor do të ‘sprapsen’ kurse për Shqipërinë do të kemi lajme të mira prej ditës së nesërme.

“Uroj që të gjithë të jeni mirë me shëndetin dhe gjendjen emocionale, me mendimet, me emocionet, me raportet me njerëzit. Ka qenë një periudhë që testuam veten dhe na dha mundësinë të jetojmë nga fillimi gjërat që na lidhin me shtëpinë. Është një testim në fakt edhe për raportet në çift. Nesër do të dalin në sipërfaqe a ia kemi dalë në raport me këto testime. Gjëja e parë që dua të them është të duam njerëzit, të lëmë debatet apo sherret dhe nga nesër ti duam edhe më shumë të tjerët. Nga data 6 deri në 12 do të jemi më të lirë në kuptimin e bukur të fjalës. Përsa i përket kësaj problematike në shkallë botërore ( koronavirusit) që është një cështje serioze, kemi një lajm të gëzuar në 26 prill do të verë një lëvizje mbrapsh, nje regres, përsa i përket gjërave të shëndetit, nga dita e nesërme në vendin tonë do të ketë një lehtësim të situatës”, shprehet astrologia.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco