Enca hap këmbët, fotoja e parë nga karantina

Enca hap këmbët, fotoja e parë nga karantina

17:08, 02/04/2020

Me apo padashje po qëndron në karantinë.

E sot, këngëtarja Enca Haxhia ka hedhur foton e parë nga izolimi sic tha vetë ajo, shkruan Syri Kosova.

Në Instagram, bukuroshja publikoi imazhin ku shihet se hipi mbi shtrat me një veshje shumë të hapur te gjoksi.

Madje, Enca ka hapur këmbët dhe në mes ka futur një ari nga pellushi.

Duke shtuar dozën e provokimit, Enca futi gishtin në gojë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco