Edhe Hilde del vetëm me rrjetë

Edhe Hilde del vetëm me rrjetë

23:43, 31/03/2020

Si duket e kanë bërë me radhë.

E tashmë ka qenë rendi i bukuroshes Hilde Osland që të dal me bikine transparente, shkruan Syri  Kosova.

Në foton e hedhur në Instagram, bukuroshja shihet në rrjetë dhe dukej shumë seksi.

Me një imazh të tillë, Hilde nuk i la fort vend imagjiantës mashkullore.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco