Rita Ora me imazhe të reja nga prapaskenat e klipit ‘How to be lonely’

Rita Ora me imazhe të reja nga prapaskenat e klipit ‘How to be lonely’

22:13, 31/03/2020

Javë më parë ka lansuar një projekt të ri muzikor, të cilit ia bëri  një miniklip.

E ky miniklip nga Rita Ora të projektit ‘Hoë to be lonley’ ka marrë vëmendjen e tabloideve angleze.

Këngëtarja nga Prishtina kishte skena atraktive në këtë klip dhe gjatë një inteerviste kishte thënë “Unë kisha të verdhën e ves në pjesë të trupit që nuk mund t’i them me zë, por unë do bëj gjithçka për artin”.

Rita në imazhet e ndara në Instagram shihet edhe duke kërcyer me një skelet në një apartament.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco