Enca bën gjestin e turpshëm në Instagram

Enca bën gjestin e turpshëm në Instagram

21:55, 31/03/2020

Duke qenë se po qëndron e mbyllur në shtëpi, ka hapur edhe Tik Tok.

Enca videot që po i bën në këtë aplikacion, po i hedhë në Instagram, shkruan Syri Kosova.

Por, me videon e fundit Enca pak na ka habitur.

Këngëtarja ka bërë një veprim dhe në fund na coi gishtin e mesëm

View this post on Instagram

@Korona TikTok : therealenca

A post shared by ENCA (@enca) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Albi 03/04/2020 07:08

Ci qr

Shto koment

Denonco