Nga xhelozia e Arbenitës tek flirtet me koleget, Fero i thotë të gjitha

Nga xhelozia e Arbenitës tek flirtet me koleget, Fero i thotë të gjitha

12:14, 30/03/2020

Çifti më i përfolur i showbiz-it shqiptar, Fero dhe Arbenita Ismajli, po kalojnë ditët më të lumtura krah njëri-tjetrit dhe ndihen më të dashuruar se kurrë.

Ata s’kanë ngurruar të ndajnë edhe disa momente romantike me fansat e tyre, të cilët presin me kuriozitet të madh çdo postim të çiftit në rrjete sociale.

Megjithatë, nëse keni ende ndonjë dyshim për marrëdhënien e tyre, Fero i zbulon të gjitha.

Në një intervistë për “Prive” ai ka treguar për marrëdhënien me Arbenitën dhe nuk la gjë pa thënë.

Ai tha se Arbenita është shumë xheloze nga natyra .

Më tej pa ngurruar shtoi se koleget kanë flirtuar me të, por tani jo më meqë reperi është i zënë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco