Hajde luks hajde/ Adelina Tahiri na tregon shtëpinë e saj

Hajde luks hajde/ Adelina Tahiri na tregon shtëpinë e saj

08:30, 30/03/2020

Adelina Tahiri po i kalon këto ditë e vetëizoluar në shtëpi me bashkëshortin, djalin Jonin, vëllain dhe motrën.

Këngëtarja kavendosur që gjatë ditës së sotme t'i përgjigjet pyetjeve të fansave në Instagram dhe shumë prej tyre kanë kërkuar që ajo t'i tregojë shtëpinë.

Me këtë rast Adelina ka treguar disa kënde të shtëpisë që nuk i kishte shfaqur më parë, që nga dhoma e ndjenjes, dhoma e djalit, kuzhina, garderoba gjigante me veshje firmë, këpucë e shumëllojshmëri parfumesh deri tek tualeti.

Në shtëpinë e këngëtares mbizotëron ngjyra e bardhë dhe ari.

Adelina tregoi se shtëpinë e ka dizenjuar të gjithën vetë.

ImageImageImageImageImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco