Wanda shfaqet pa grim, por nuk e kursen gjoksin

Wanda shfaqet pa grim, por nuk e kursen gjoksin

22:14, 29/03/2020
A+ Aa A-

Wanda Nara, e cila njëherit është gruaja e futbollistit argjentinas të PSG-së, Mauro Icardi, vazhdon të jetë aktive dhe tejet atraktive në paraqitjet e saj në rrjete sociale.

Ajo në Instagram publikon shpesh fotografi pranë familjes por nuk mungojnë as pozat ku shfaqet provokative.

Wanda së fundmi ka pozuar pa makijazh por sytë kanë shkuar krejt diku tjetër.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco