A ka ndikuar rimodelimi i gjoksit në rolin e saj si nënë? Ja çfarë thotë Rudina Dembacaj

A ka ndikuar rimodelimi i gjoksit në rolin e saj si nënë? Ja çfarë thotë Rudina Dembacaj

09:48, 28/03/2020

Dhe më herët aktorja Rudina Dembecaj ka treguar se ka kryer një ndërhyrje estetike në trup.

 Bëhet fjalë për gjoksin, që Rudina ka shpjeguar se ka zgjedhur thjeshtë rimodelimin, pasi humbja e kilogramëve të tepërt kishte ndikuar pikërisht në këtë zonë të trupit.

Nisur nga kjo, një nga përdoruesit në rrjet e ka pyetur Dembacaj se sa ka ndikuar kjo në kohën kur Viktoria ushqehej me gji

Aktorja është shprehur se rimodelimi nuk ka ndikuar lidhur me këtë pjesë.

“I kam dhënë 14 muaj”, është përgjigjur Dembacaj. 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco