Adelina kthehet në kohë dhe duket shumë seksi

Adelina kthehet në kohë dhe duket shumë seksi

23:38, 27/03/2020

Adelina Berisha është  shumë  aktive në  rrjetet sociale.

Ajo së  fundmi ka hedhur një  fotografi në  Instagram të  bërë  kohë  më  parë , shkruan Syri Kosova.

E tillë , këngëtarja duket elegante pë r shkak të  veshjes unike.

Kjo veshje, e ka nxjerr shumë  seksi Adelinën.

View this post on Instagram

#throwback

A post shared by Adelina Berisha (@adelinnaberisha) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco