Koronavirusi e bëri Almedën t’i rimendojë planet për të zgjeruar familjen

Koronavirusi e bëri Almedën t’i rimendojë planet për të zgjeruar familjen

22:48, 27/03/2020

Pasojat  fatale të virus coronës i ka bërë njerëzit të mendojnë edhe njëherë për planet e zgjerimit të familjes së tyre, ashtu siç ka ndodhur me aktoren Almeda Abazi.

Duket se asaj i ka hyrë frika deri në palcë dhe për momentin s’ka ndërmend të bëjë një tjetër bebush.

Këtë frikë Almeda e ka ndarë me ndjekësit e saj, teksa i përgjigjet pyetjeve të tyre në InstaStory.

”Sa fëmijë ke dëshirë me pas?”- e pyet dikush, ndërsa aktorja ia kthen:

“Pas koronavirus, 1”

Kujtojmë që në muajin maj të vitit që lamë pas, Almeda dhe Tolgahan u bënë prindër të vogëlushit Efehan.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco