Pas ndarjes nga Aleksi, Rudina tregon kush e mbajti shtëpinë

Pas ndarjes nga Aleksi, Rudina tregon kush e mbajti shtëpinë

08:41, 27/03/2020
A+ Aa A-

Rudina Dembacaj ka realizuar së fundmi një bisedë me ndjekësit në Instastory.

Ajo iu ka kthyer përgjigje pyetjeve të ndryshme që i kanë drejtuar dhe është treguar shumë e hapur për jetën private.

Para disa kohësh, Rudina dhe ish bashkëshorti, Aleksi, i dhanë fund lidhjes së tyre.

Më vonë aktorja bëri publike lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku.

Nisur nga kjo ndjekësit e kanë pyetur se ç'është bërë me shtëpinë ku dikur ajo, Viktoria dhe Aleksi jetonin së bashku.

"Po shtëpinë e vjetër kujt ia le?", i shkruan dikush.

Rudina ka treguar se shtëpinë pas ndarjes e ka mbajtur Aleksi dhe kur të rritet Viki, shtëpia do të jetë dhe e saj.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Krist29/03/2020 17:32

Te jesh e perdale,sot nuk eshte edhe aq cudi.Cudia e vertete,eshte kur e publikon,bile edhe me kenaqesi,perversitetin tend.

Krist29/03/2020 17:32

Te jesh e perdale,sot nuk eshte edhe aq cudi.Cudia e vertete,eshte kur e publikon,bile edhe me kenaqesi,perversitetin tend.

QYTETARI dt 27 mars 2020 28/03/2020 19:16

Ti Toni ke shumë të drejtë që ju thua shqiptarve mos u merni me këtë..dmth me R.Dembacaj. O TON injoranca njerrzore sot është rritur shumë. Fajin e ka veta Rudina që boton pa pushim opinione të tilla si jo është Marku "zjarr" në krevat e jo kështu e jo ashtu..budallëqe pa hesap.

Toni27/03/2020 10:53

se kuptoj pse njerzit merren me kte .dhe i japin rendesi per asgje

Shto koment

Denonco