Në karantinë, kështu rri në shtëpi Natasha

Në karantinë, kështu rri në shtëpi Natasha

23:22, 26/03/2020

Natasha, apo sic e njohim Natalee, është në karantinë.

Por, edhe pse në izolim, modelja na ka treguar se kudo që është, duket seksi cdoherë, shkruan Syri Kosova.

Në Instagram, Natasha ka hedhur një fotografi ku shihet se është në bikine dhe dukej shumë seksi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco