Horoskopi i të premtes/ Zbuloni  surprizat dhe të papriturat për shenjën tuaj

Horoskopi i të premtes/ Zbuloni surprizat dhe të papriturat për shenjën tuaj

23:01, 26/03/2020

Dashi

Klima ne jetën tuaj ne çift do jete mjaft sensuale sot. Do ndiheni akoma edhe me mire pranë atij qe dashuroni. Beqaret do kenë mundësi me shumice për ta gjetur personin ideal, mjafton qe te tregohen sa me te hapur. Ne planin financiar fati do ju buzëqeshë. Gjendja financiare jo vetëm qe do stabilizohet, por mund edhe te ketë përmirësime te ndjeshme.

Demi

Pas njĂ« periudhe jo shume te mire pĂ«r jetĂ«n tuaj ne çift, gjate kĂ«saj dite gjerat do fillojnĂ« te normalizohen. Do e shihni gjithçka me njĂ« sy tjetĂ«r dhe do mendoni mbi te ardhmen. Beqaret do realizojnĂ« qe ne mĂ«ngjes njĂ« takim vendimtar, i cili do t’ua beje jetĂ«n me te bukur se kurrĂ«. Urani do ju mbĂ«shtesĂ« ne planin financiar. Nuk pritet asnjĂ« vĂ«shtirĂ«si sado e vogĂ«l.

Binjaket

Te dashuruarit do kenë një dite shume normale dhe pa asgjë te jashtëzakonshme. Do toleroni here pas here dhe do i respektoni mendimet e tjetrit. Beqaret edhe pse do ëndërrojnë gjithë kohës për një dashuri te madhe dhe romantike, nuk do mund ta gjejnë dot gjate kësaj dite. Për financat duhet te bëni kujdes. Gjendja mund te përkeqësohet nëse shpenzoni kuturu.

Gaforrja

Dite mjaft e animuar kjo e sotmja pĂ«r te dashuruarit. Çdo gjĂ« do shkoje ashtu si e kishit Ă«ndĂ«rruar me pare. Partneri madje mund t’iu beje surpriza qe do ju lĂ«nĂ« pa fjale. Beqaret do kenĂ« veçse mundĂ«si pĂ«r aventura, asgjĂ« me tepĂ«r sesa aq. Ne planin financiar do i zgjidhni problemet qe ju kishin dale dhe do ndiheni me te qete.

Luani

Nëse jeni ne një lidhje, sot do funksiononi si një ekip i forte me atë qe keni ne krah. Do diskutoni gjere e gjate për disa tema dhe do merrni vendimet e duhura. Beqaret do realizojnë takime pa fund, por serish nuk do arrijnë ta gjejnë dashurinë e madhe. Ne planin financiar tregohuni sa me realiste sepse përndryshe mund te keni vështirësi.

Virgjeresha

Do merreni vesh me se miri sot me personin qe keni ne krah dhe gjerat do ecin ashtu si i kishit imagjinuar. Edhe ata qe kane pasur mosmarrĂ«veshje do i zgjidhin dhe do ndihen me te qete. Beqaret duhet te tregohen me te hapur dhe t’iu japin njĂ« mundĂ«si njohjeje personave qe do i joshin. Ne planin financiar Ă«shtĂ« mire te bĂ«ni njĂ« riorganizim te situatĂ«s.

Peshorja

Do tregoheni shume te rezervuar me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe do ruani njëfarë distance me te. Kjo ne fakt do krijoje një boshllëk goxha te madh. Beqaret nuk do i kenë mundësitë për te gjetur princin e tyre te kaltër. Ne plani financiar fatmirësisht nuk do keni probleme apo vështirësi. Gjendja do mbetet gjithë kohës e stabilizuar.

Akrepi

Ne planin sentimental do ju gjeni zgjidhje te gjitha problemeve gjate kësaj dite dhe do ndiheni shume me te qete. Toleranca dhe mirëkuptimi do mbizotërojë gjate gjithë kohës. Beqaret do jene gati te fillojnë edhe aventura, mjafton qe te mos bëjnë një jete rutine. Ne planin financiar gjendja do jete me e stabilizuar se kurrë me pare.

Shigjetari

Nuk do merreni vesh shume mire sot me partnerin tuaj dhe do keni disa mosmarrĂ«veshje te vogla me te. Beni kujdes me ato qe do thoni. Beqaret do kenĂ« njĂ« dite shume normale dhe pa asgjĂ« te jashtĂ«zakonshme. Merrini gjerat si t’iu vijnĂ«. Te ardhurat do kenĂ« goxha pĂ«rmirĂ«sime. Do ndiheni te qete kur te kryeni shpenzimet tuaja te nevojshme.

Bricjapi

Jeta ne çift nuk do ece aq mire sa ju e kishit menduar. Ne disa momente mund te ketë edhe mosmarrëveshje apo debate te mëdha. Beqaret do e bëjnë për vete personin e tyre te ëndrrave dhe do ndiheni përfundimisht te plotësuar. Financat duhen mbajtur me ne vëmendje. Gjendja mund te destabilizohet po shpenzuat pa u menduar.

Ujori

Tre planetë do ju japin energjinë e duhur gjate kësaj dite për te përballuar te gjitha sfidat qe do ju dalin para ne jetën tuaj ne çift. Do ndiheni shume me te qete. Beqaret do e gjejnë atë qe aq shume kane kërkuar dhe do ndiheni me ne fund te qete. Financat nuk do jene ne gjendjen me te mire te mundshme kështu qe bëni kujdes me shpenzimet.

Peshqit

Do dashuroheni plot pasion gjate kësaj dite me partnerin tuaj dhe do ndiheni me te vërtetë si ne ëndërr. Secili do mendoje ta surprizoje tjetrin. Beqaret do kenë ende nevoje te qëndrojnë vetëm dhe te reflektojnë për ato qe duan te bëjnë. Gjendja e te ardhurave do jete goxha e mire. Do arrini te kryeni te gjitha transaksionet dhe investimet e duhura.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco