Alessandra poston FOTOT superseksi që ka bërë para pandemisë

Alessandra poston FOTOT superseksi që ka bërë para pandemisë

21:57, 26/03/2020

Alessandra Ambrosio ka treguar trupin e saj seksi në bikine të bardha derisa ka shpalosur linjën e saj të bikineve GAL Floripa të cilën ajo e kishte realizuar në Brazil

Alessandra Ambrosio ka promovuar linjën e saj të bikineve GAL Floripa derisa ka postuar disa nga imazhet e saj në to që ajo thotë se i ka dizajnuar pothuajse vet.

Këtë vikend, 38 vjeçarja kishte treguar disa nga imazhet e saj të nxehta.

Ylli i modës është kthyer në Los Angeles me dy fëmijët e saj dhe të dashurin; këto imazhe janë ërë muajin e kaluar kur ajo ishte në vendlindjen e saj në Brazil, pra para se Coronavirusi dhe Covid-19 të bëhen pandemi botërore.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco