Seksbomba e njohur thotë: Jam pozitive

Seksbomba e njohur thotë: Jam pozitive

17:05, 26/03/2020

Anastasiya Kvitko ka rezultuar pozitive.

Por, jo në Coronavirus, por, në energji të mirë.

Ajo ka hedhur një video në Instagram ku shihet e veshur kokë e këmbë derisa ecte me një pije energjike në dorë, imazh e të cilës është tash e sa kohë.

‘Jam e qetë dhe pozitive’ janë fjalët e lëna në video.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco