Duken si binjake, ‘Songyl’ prezanton motrën e saj në jetën reale

Duken si binjake, ‘Songyl’ prezanton motrën e saj në jetën reale

16:28, 26/03/2020

Aktorja Gokçe Akyildiz është shumë e famshmë në Turqi, por tanimë edhe në Shqipëri. Ajo luan rolin e “Songylit” në serialin “Lule të vetmuara” që transmetohet çdo pasdite në TV Klan. Në jetën reale “Songyl” është e martuar dhe ka një djalë.

Ajo është shumë e lidhur edhe me familjen e saj. Aktorja 27-vjeçare ka dy motra dhe një vëlla. Mirëpo motra e vogël e saj ka një ngjashmëri shumë të madhe me të. Madje ato duken si binjake.

Motra e “Songylit” në jetën reale quhet Gozde dhe është 22 vjeç. Gozde së fundmi u bë personazh i njohur pikërisht prej motrës së saj aktore dhe ngjashmërisë së madhe. Po ju a nuk ju duket se ngjajnë si binjake?

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco