Covid-19/ Aktorja turke e ka gjetur zgjidhjen për pak çaste nga izolimi

Covid-19/ Aktorja turke e ka gjetur zgjidhjen për pak çaste nga izolimi

15:20, 26/03/2020

Aktorja 24 vjeçare  Serel Yereli është shumë e njohur për publikun turk.

Ajo prej kohësh ndodhet  në Angli ku dhe po kryen karantinimin.

E duke qënë se ajo nuk mund të dalë nga shtëpia e saj ka Serel e ka gjetur zgjidhjen për të marrë ajër.

Në foto e publikuara ajo shihet teksa ka dalë jashtë në dritare dhe po shijon për pak çaste lirinë e munguar.

Image

 Serel vitin e kaluar ishte në qëndër të media rozë turke për shkak të pozave të saj topless.

ImageImage

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco