Kylie Jenner publikon imazhe provokuese

Kylie Jenner publikon imazhe provokuese

23:50, 25/03/2020

Kylie Jenner është një nga femrat më të njohura dhe më atraktive nëpër rrjetet sociale.

Motra e yllit Kim Kardashian, njëherit është ndër personazhet më të paguara nga Instagrami për një postim që bën.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi teksa ekspozon linjat trupore, në formën më të mirë.

Ajo në të njejtën kohë ka kujtuar këto kohëra të bukura, duke u shprehur se po i mungojnë këto momente, pas përhapjes së virusit Covid-19.

View this post on Instagram

wishing this was me right now

A post shared by Kylie ???? (@kyliejenner) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco