Oriola Marashi dhe Eros Grezda ‘pa dashje’ e konfirmojnë, se janë në lidhje me foton e fundit

Oriola Marashi dhe Eros Grezda ‘pa dashje’ e konfirmojnë, se janë në lidhje me foton e fundit

22:51, 25/03/2020

Pas shumë dyshimeve se modelja dhe futbollisti janë në një lidhje, dyshja la të kuptohet se e konfirmuan lidhjen romantike nga karantina.

Por çifti nuk e la me kaq.Futbollsiti ka publikuar vetëm pak minuta më parë një foto nga ashensori ku në pasqyrën pas tij të “vret” sytë Oriola Marashi.

Nuk na mbetet gjë tjetër veç t’i urojmë më të mirat çiftit të ri në showbizin shqiptar.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco