Ronela shfaqet joshëse në fotografinë e fundit

Ronela shfaqet joshëse në fotografinë e fundit

22:37, 25/03/2020

Është izoluar në shtëpi.

Por, Ronela Hajati po ua heq ndjekësve të saj mendjen nga Coronavirusi, me disa fotografi të bukura, shkruan Syri Kosova.

Ajo së fundmi në Instagram ka hedhur një imazh ku u shfaq me një grim interesant.

Mirëpo, edhe kësaj radhe vëmendje i mori veshja provokative dhe e shkurtë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco