Me këtë imazh seksi Dua Lipa po e paralajmëron këngën e re

Me këtë imazh seksi Dua Lipa po e paralajmëron këngën e re

22:09, 25/03/2020

‘Break my heart’ quhet kënga e re e Dua Lipës.

E ky projekt  muzikor i këngëtares do të publikohet sonte, shkruan Syri Kosova.

Paralajmërimi i këtij projekti  u bë në formë shumë interesante.

Dua ka zgjedhur një foto me pozicion provokativ dhe në të dukej shumë seksi.

Se cka po na sjell ajo, presim të shohim.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

BREAK MY HEART is out TONIGHT! Swipe for times!! ??????

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco