Oriola Marashi në një farë mënyre pranoi lidhjen me futbollistin e njohur

Oriola Marashi në një farë mënyre pranoi lidhjen me futbollistin e njohur

15:32, 24/03/2020

Pak kohë më parë, qarkulloi lajmi se Oriola Marashi dhe futbollisti i njohur, Eros Grezda ishin në një lidhje.

Duket se dysha nuk ka preferuar t’i lërë më njerëzit me dyshime dhe kanë vendosur të konfirmojnë lidhjen.

Vetëm disa orë më parë si Oriola ashu dhe Grezda kanë publikuar video nga e njëjta shtëpi duke lënë të kuptohet qartë se janë bashkë në karantinë pa dhënë detaje për vendodhjen.

Duket se këto ditë izolimi çifti po i kalon mjaft mirë në praninë e njëri-tjetrit dhe në një vend të ftohtë.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco