Alba Hoxha vë maskën dhe ngre këmbën

Alba Hoxha vë maskën dhe ngre këmbën

18:18, 23/03/2020

Po ruhet nga virusi.

Alba Hoxha, moderatorja e motit në Shqipëri, karantinën po e kryen në një vend shumë të bukur, shkruan Syri Kosova.

Por, ajo po merr masa se si të ruhet nga Covid19, duke vënë maskën.

Mirëpo, fotoja  që e hodhi në Instagram, ka edhe dozë provokimi, pasi, Alba ka ngritur njërën këmbë.

Duke u dukur kaq seksi, fotoja e saj mori mijëra pëlqime.

View this post on Instagram

Good boots take you good places @dollskill ????????

A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Rob te marre23/03/2020 18:28

Na njoftoni kur te levize gishtin

Shto koment

Denonco