Për herë të parë në ekran, bashkëshortja e Arian Çanit flet për partnerin dhe vajzën

Për herë të parë në ekran, bashkëshortja e Arian Çanit flet për partnerin dhe vajzën

09:27, 28/02/2020

Ditën e djeshme e ftuar në emisionin e pasdites “Rudina” ishte e ftuar dentistja-pediatre Enida Petro, e cila është bashkëshortja e Arian Çanit.

Ajo foli rreth kujdesit që duhet të kenë fëmijët për dhëmbët e tyre, ndërsa Rudina përmendi në studio faktin që dentistja është bashkëshortja e Çanit.

Ata janë prindër të dy fëmijëve, një djali dhe një vajze.

Vajzën e tyre Çani e prezantoi disa javë më parë në “Zonë e lirë”, ndërsa këtë moment Rudina e vendosi në ekran gjatë emisionit.

Enida tha se Çani ia ka trashëguar edhe vajzës pasionin për teatrin.

“Vajzës së vogël mund të mos i kenë rënë të gjitha dhëmbët, por e kemi parë në televizor. E kemi parë të premten mbrëma.

Ja kjo është vajza e Enidës. E lidhni dot këtë moment? Jemi një familje. Enida Petro është bashkëshortja e Arian Çanit. E japim sot në fund sepse sot folëm për një fushë krejtësisht tjetër. Urime dhe për vajzën sepse kishte filluar të merrej me teatër. Kam përshtypjen pasionet e Arianit?”- tha Rudina.

“Po, pasionet e Arianit.”- konfirmoi bashkëshortja e Çanit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Krist29/02/2020 23:07

Kjo dentistja,ose do te jete" shume e forte",qe duron te pakten fjalet dhe xhestet qe ben ne TV Klan,bashkeshorti i saj perrvers Cani (ndersa per veprat,nuk dime,sikurse mund te mos i dije as dentistja).

Sadna28/02/2020 14:10

Dhembet jane shume te rendesishme kush kupton nje gen derisa te dalin te verteta kujdesi te shkalles shkalle me larte

Shto koment

Denonco