FOTO/ Jonida Vokshi pozon për herë të parë me barkun e rrrumbullakosur

FOTO/ Jonida Vokshi pozon për herë të parë me barkun e rrrumbullakosur

08:25, 28/02/2020

Pas shumë spekulimeve në rrjet, Jonida Vokshi pranoi gjatë spektaklit të ‘Top Talent’ se ishte në pritje të ëmbël.

“Kur të jemi barazim, unë do të përdor votën e pestë sepse jemi pesë veta në juri”, pohoi ajo, duke treguar se shtatzënia e kishte bërë më të ndjeshme.

Me kalimin e javëve duket se dhe ndryshimet e para janë bërë të dukshme, pasi moderatorja ka ndarë një foto të puntatës së radhës në ekranin e ‘Top Channel’.

Ajo çfarë bie në sy, pavarësisht palltos së gjatë, është barku i rrumbullakosur i cili ka nisur të duket më shumë.

Me siguri Jonida po përjeton periudhën më të ëmbël të jetës së saj, teksa pritet të bëhet nënë për herë të parë.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco