Stresi befason me deklaratën e fundit, bën komentin më vulgar për femrat

Stresi befason me deklaratën e fundit, bën komentin më vulgar për femrat

12:23, 27/02/2020

Sikur të mos mjaftonte gjithë zhurma që bëri ditët e fundit skeçi i moderatores Roza Latit me reperin Stresi, ky i fundit vazhdon të qëndrojë në qendër të mediave me deklaratat që bën.

Së fundmi në Instastory ai ka bërë një tjetër koment, por pa zbuluar shumë.

“Unë për vete e kam rritur vetë. Po ju pyetini njëherë gratë në sa raka janë gjujt pa i marr ju. Budallenj të gjorë”, shkruan ai, duke treguar kështu se ndihet krenar që ish-partneren e tij e ka njohur që në moshë të vogël.

Nuk dihet kujt i është drejtuar Stresi, por kjo mbetet të shihet në vazhdim nëse do të kemi reagime të tjera.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Tropojs27/02/2020 16:19

O manall ti familjarisht je ingjujtun ne raka. Pyte baben sa raka ka hanger dhe mos pyt gjinine femnore se ti del djali rakes????????????

Shto koment

Denonco