FOTO/ Aktori i mirënjohur shqiptare shtrohet në spital

FOTO/ Aktori i mirënjohur shqiptare shtrohet në spital

11:52, 27/02/2020

Arben Derhemi është një ndër aktorët më të njohur shqiptarë. Jeta e tij ka qenë e lidhur pas teatrit e aktrimit dhe në karrierën e tij numërohen shumë role.

Por kohëve të fundit jo çdo gjë po shkon ashtu si duhet.

Arbeni ka kaluar një gjendje jo të mirë shëndetësore. Këtë gjë e ka bërë vetë të ditur vetë aktori i njohur i cili ka postuar një foto nga spitali në Instagram.

Duke falënderuar doktorët Arben Derhemi ka treguar se gjithçka ka kaluar dhe ai fatmirësisht është mirë.

Nuk dihet çfarë ndërhyrjeje i është nënshtruar aktori, por e rëndësishme është që çdo gjë ka shkuar mjaft mirë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Nardi27/02/2020 13:12

Infarkt , se ja dogji Eri Kurva endren per nje hyrje qe i premtoi per terheqjen e turpshme nga qendrestaret per mbrojtjen e teatrit . Ky mostra se bashku me Ndreniken , per te cilin kam pas shum respekt , u terhoqen ne menyren me te turpshme nga kauza per mbrojtjen e Teatrit dhe sot kan humbur respektin e pjeses me te madhe te shqiprareve . E megjithate i uroj sherim te shpejte .

Shto koment

Denonco