Xhesika Polo humb njeriun më të shtrenjtë

Xhesika Polo humb njeriun më të shtrenjtë

09:11, 27/02/2020

Orët e fundit mësohet se ka ndërruar jetë nëna e këngëtares së njohur, Xhesika Polo e cila e nisi rrugëtimin në kompeticionin ‘X Factor Albania’.

Nëna e Xhesikës, njëherazi dhe motra e këngëtares së njohur, Valbona Mema është larguar nga jeta pas një beteje me një sëmundje të rëndë.

Ka qenë artistja e njohur, Valbona, e cila ka publikuar një foto në llogarinë e saj në ‘Instagram’, duke i uruar kështu lamtumirën e fundit.

Me siguri ky duhet të jetë një moment mjaft delikat për Xhesikën dhe Valbonën, të cilat kanë humbur njeriun më të dashur të tyre. 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco