Samanta Karavella tregon sa paguhet nga koncertet dhe nuk do ta besoni dot shumën

Samanta Karavella tregon sa paguhet nga koncertet dhe nuk do ta besoni dot shumën

08:17, 27/02/2020

Këngëtarja e njohur Samanta Karavella ishte së fundmi e ftuar në emisionin "Treshat".

Gjatë intervistës me moderatoren Bora Zemani, ajo ka zbuluar detaje të reja si nga jeta private ashtu dhe ajo profesionale.

Mes të tjerash Bora Zemani e ka pyetur rreth shumës që fiton nga koncertet.

"Ky është një muhabet tjetër që e bëjmë në prapaskenë po kështu rrumbullak shkon rreth 200 mijë euro në vit", është përgjigjur Samanta.

Më pas ajo ka shtuar se ishte thjesht një shaka dhe se profesioni i këngëtares nuk të pasuron.

"Mbase në një të ardhme do bëhem biznesmene", u shpreh këngëtarja.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco