Dua Lipa duket e mrekullueshme në këtë FOTO

Dua Lipa duket e mrekullueshme në këtë FOTO

23:29, 26/02/2020

Është aktive, e ka çfarë të tregoj përmes rrjeteve sociale.

Këngëtarja e famshme shqiptare, Dua Lipa nuk po ka të ndalur me sukseset e saj në skenën e muzikës, shkruan Syri.net Kosova.

E, përveç kësaj ajo është shumë e përfolur edhe sa i përket paraqitjeve publike.

Dua për ndjekësit e saj të instagramit, kësaj radhe ka zgjedhur një imazh tejet të bukur që ta ndajë me ta.

Ajo është paraqitur në një fustan të zi, e thjeshtë dhe pa grim, por që duket e mrekullueshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco