Arjola ekspozon pak nga gjoksi i saj

Arjola ekspozon pak nga gjoksi i saj

23:14, 26/02/2020

Aktorja Arjola Demiri po vazhdon të postojë foto seksi në rrjetet sociale

E tillë është edhe fotoja e fundit sonte ku aktorja tregon pak nga gjoksi i saj.

Aktorja, që ky fillim vit e ka gjetur të angazhuar edhe në film dhe teatër ka pasur një paraqitje tepër të mirë në filmin komedi të Ermal Mamaqit, “I Love Tropoja”.

“Bisha, është nofka e ime”, ka shkruar Arjola poshtë kësaj fotografie.

Pos filmit Arjola është duke dhënë edhe shfaqje në Teatrin Kombëtar Eksprimental në Tiranë e cila quhet “Kopshti me dallëndyshe”.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco