Morena bëhet biondinë, por mos e humbni videon e saj

Morena bëhet biondinë, por mos e humbni videon e saj

22:19, 26/02/2020

Morena Taraku është bërë me flokë të bardhë.

Morena ka ndryshuar dukjen e saj dhe këtë e ka treguar menjëheër në profilin e saj në Instagram.

Ajo ka postuar një video ku shihet duke ecur e veshur në një palë xhinse dhe bluzë të bardhë shumë të shkurtër.

Me këtë rast ajo Morena ka treguar se është krenare me të pasmet e saj, pasi edhe pëshkrimi që i ka bërë videos që ka postuar është një pjesë nga kënga e Justin Bieber, ‘Yummy’ u flet pikërisht për to.

View this post on Instagram

JUST SIGNED FOR BARBIE

A post shared by K I N G M T ? (@morenataraku) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco