Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë: Kujdes me përpjekjet që do bëni në kembim të një afrimiteti…

Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë: Kujdes me përpjekjet që do bëni në kembim të një afrimiteti…

11:47, 26/02/2020

Astrologia Meri Shehu ka dhënë parashikimin e saj për ditën e sotme (26 shkurt) për të gjitha shenjat si mëposhtë:

Dashi
Një dashuri e pamundur mund të bëjë që sot të emocionoheni dhe të hidheni në krahët e saj duke sakrifikuar veten dhe ndoshta të ardhmen

Demi
Kujdes me përpjekjet që do beni në kembim të një afrimiteti në shoqëri apo në një njohje të re e cila mund t’ju bëjë të përsërisni gabimet e së shkuarës në jetën erotike

Binjaket
Sot mund të bëni sakrificë në emër të dashurisë apo respektit që keni për një bashkëpuntor apo epror dhe kjo do ju bëjë të hiqni dore nga një pozicion pune

Gaforrja
Gabimet e së shkuarës mund ti bëni gabimet e së ardhmes në një moment ku do zgjidhni përsëri një marrëdhënie apo bashkëpunim që e dini si përfundon

Luani
Mund të bëni një gabim fatal sot duke pranuar të bëni një takim intim me dikë që ju tërheq prej hunde duke harruar se keni detyrime diku tjetër

Virgjeresha
Përpiquni të merrni gjithçka sot në tavolinë pa bërë kompromise në emër të së ardhmes apo pa toleruar pritje të mëtejshme

Peshorja
Një punë e rëndësishme apo një oferte e re do ju vij sot. Nëse e kuptoni që kjo do ju lodhi pak mund të bëni një sakrificë për të fituar eksperience

Akrepi
Ka ardhur momenti te beni perseri lojra ne emër të dashurisë dhe kjo t’ju kushtoj kohë dhe energji. Kujdes se gabimet e së kaluarës mund të përsëriten

Shigjetari
Përpiquni të rregulloni planet tuaja në përgjithësi si edhe mundësinë të rigjeneroni një biznes familjar. Shumë takime këtë periudhe mund t’ju bëjnë konfuz në përgjithësi

Bricjapi
Do takoni dikë që e dashuroni apo e ndjeni megjithëse nuk ju ka lënë shije shumë të mirë në të kaluarën. Ndoshta keni shanse të rregulloni marrëdhënien

Ujori
Çështje shumë të  rëndësishme ekonomike do dalin përsëri në skenë dhe ju jepet mundësi të riskoni në emër të dashurisë apo të emocionit të adrenalinës

Peshqit
Për ju thuhet se tani luhen të gjitha pjeset e komedisë apo dramës së jetes tuaj .Varet nga ju ke aspekt të jetës doni të futeni apo të jetoni

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco