Adrola Dushi në një romancë me kandidatin per deputet të Kosovës?

Adrola Dushi në një romancë me kandidatin per deputet të Kosovës?

14:01, 25/02/2020

Prej disa kohësh po flitet se modelja e njohur Adrola Dushi po shijon një romancë të re, të cilën ka preferuar ta mbajë larg syrit të mediave.

Megjithëse nuk ka folur asnjëherë për lidhjen e saj të re por “Magazina.al” shkruan se në fakt identiteti i mashkullit që Adrola ka tashmë në krah është zbuluar.

Bëhet fjalë për kandidatin për deputet në Kuvendin e Kosovës, Albin Gashin i cili është djali i avokatit të njohur Tomë Gashi.

Burime të afërta pranë çiftit kanë treguar se Adrola është shpërngulur tashmë në Prishtinë dhe se dyshja është parë shpesh së bashku në publik.

Vetë Adrola ende nuk ka reaguar për këto lajme.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco