‘Adnan’ dhe ‘Bihter’ takohen pas 10 vitesh, ja çfarë thanë aktorët

‘Adnan’ dhe ‘Bihter’ takohen pas 10 vitesh, ja çfarë thanë aktorët

11:07, 25/02/2020

Aktorët Selçuk Yontem dhe Beren Saat u bënë shumë të njohur në Shqipëri vite më parë me serialin “Dashuri e ndaluar”.

Kanë kaluar 10 vite që nga transmetimi i këtij seriali në Turqi dhe dy aktorët janë takuar së fundmi.

Bihter ka shkuar me bashkëshortin e saj në një shfaqje në teatër në të cilën performonte edhe Adnani.

Ata bënë foto së bashku dhe Adnan e postoi këtë moment në Instagram duke u shprehur i lumtur që ata janë ritakuar pas shumë vitesh.

“Beren dhe Kenan erdhën në teatër mbrëmë, sa mirë bënë”-shkruan aktori.

Ndërsa Bihter komentoi: “Sa mirë bëmë që erdhëm, ishte shumë bukur”.

Adnan e ruan miqësinë me aktorët e serialit prej vitesh.

Ai takohet shpesh me Zerrin Tekindor e cila luante rolin e “Zonjushës”.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco