Vanessa Bryant përlot të gjithë me fjalimin në ceremoninë e homazheve për Kobe dhe Gianna-n

Vanessa Bryant përlot të gjithë me fjalimin në ceremoninë e homazheve për Kobe dhe Gianna-n

08:40, 25/02/2020

Homazhet publike për humbjen e Kobe Bryant dhe vajzës së tij Gianna janë mbajtur ditën e djeshme në “Staples Center” në Los Angeles.

20.000 bileta dolën në shitje dhe u blenë menjëherë nga fansat e kampionit të basketbollit, të cilët kanë nderuar dje Bryant dhe vajzën e tij.

Bashkëshortja e basketbollistit, Vanessa theu për herë të dytë zemrat me fjalimin që mbajti në hapjen e ceremonisë, me një mesazh të ndjerë që i drejtohej bashkëshortit dhe vajzës.

“Zoti vendosi që ne të mos jemi në këtë botë së bashku. Zemër, kujdesu për Gigi-n tonë dhe unë do të kujdesem për Nani-n, Bibi-n dhe Coco-n. Ne vazhdojmë të jemi skuadra më e mirë. Ju duam dhe na mungoni ti dhe Gigi. U prehshit të dy në paqe dhe kënaquni në parajsë, derisa të takohemi sërish një ditë. Ju duam të dyve dhe do të na mungoni përgjithmonë. Mami.”- tha ndër të tjera Vanessa me lot në sy.

Publiku u përlot nga fjalimi i saj i gjatë dhe zemra na u nda në mijëra copa!

 

Në ceremoni mori pjesë edhe këngëtarja me famë botërore, Beyonce, e cila performoi disa prej baladave të saj më të ndjera.

View this post on Instagram

???????????????? - Follow @postofbey for more????????

A post shared by Beyoncé (@postofbey) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco