Ronaldo ndan momente të ëmbla me ndjekësit

Ronaldo ndan momente të ëmbla me ndjekësit

22:51, 24/02/2020

Futbollisti i famshëm, Cristiano Ronaldo ka shpërndarë një imazh shumë të ëmbël, shkruan Syri.net Kosova.

Ai përmes një publikimi në Instagram, shihet i rrethuar nga fëmijët në një vaskë.

Me buzëqeshjen në fytyrë ata duken mjaft të ëmbël dhe të lumtur.

E këto momente të bukura Ronaldo nuk ka hezituar ti ndaj me fansat e tij.

View this post on Instagram

Funny moment with my babies ??????

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco