Lorik Cana e meriton të quhet babai i vitit pas kësaj FOTO-je

Lorik Cana e meriton të quhet babai i vitit pas kësaj FOTO-je

15:31, 24/02/2020

Lorik Cana është kthyer në shembullin e të gjithë baballarëve shqiptarë.

Kjo pas një fotoje të fundit të publikuar në Instagram, ku ish-kapiteni shfaqet duke mbajtur vajzën e tij të vogël Enkeleida.

Por  surpriza nuk mbaron me kaq! Në duar, ai mban dy qese të mëdha pazari, që na bën të pyesim veten: Si ia del?

Loriku ka hequr komentet nga fotoja dhe nuk e dimë pse e ka bërë këtë kur është vetëm për t’i thurur lavde!

Ish-kapiteni Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij Monica mirëpritën fëmijën e tyre të dytë në janar, një vajzë që e pagëzuan me emrin Enkeleida.

Pas vogëlushit Bojken, familja u gëzua me një vajzë tashmë dhe familja u bë e madhe dhe akoma më e bukur!

View this post on Instagram

???? ????‍??????

A post shared by Lorik Cana (@lorikcana) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco