VIDEO/ Incident në koncertin e Noizy-t, ndërhyn sigurimi

VIDEO/ Incident në koncertin e Noizy-t, ndërhyn sigurimi

20:59, 22/02/2020

Noizy ka fansa shumë të zjarrtë e këtë e vërteton dhe video që po qarkullon në rrjet. Në një nga koncertet e fundit të reperit ka ndodhur një incident. Një fans është ngjitur në skenë teksa Noizy po këndonte dhe ka dashur të bëjë foto.

Sigurimi ka ndërhyrë menjëherë duke e larguar me forcë fansin nga skena. Ndërsa Noizy i ka shkuar nga pas për të bërë foton, gjest që fansat e kanë duartrokitur. 

Megjithatë sigurimi nuk e ka lejuar as Noizyn ndërsa fansin e ka nxjerrë jashtë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco