Kishte apo jo të brendshme poshtë fustanit të kuq? Ja çfarë thotë Aurela Hoxha

Kishte apo jo të brendshme poshtë fustanit të kuq? Ja çfarë thotë Aurela Hoxha

11:05, 22/02/2020

Mbrëmjen e kaluar, modelja Aurela Hoxha mori pjesë në një party të “Vogue” në Milano dhe të gjithëve ju tërhoqi vëmëndjen veshja e saj.

Me një fustan të kuq prej tyli, të dekoruar me gurë, modelja ekspozonte dekoltenë dhe jo vetëm!

Fustani kishte një të çarë të madhe sa dukej sikur modelja nuk kishte veshur të brendshme.

Por ditën e sotme vjen dhe reagimi i Aurelës duke treguar se si qëndron puna.

Teksa ka publikuar një video nga festa e saj në Vogue ajo shkruan:

'Duken qartë të brendshmet”-  duke i dhënë kështu fund fjalëve lart e poshtë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptari25/02/2020 21:57

Edhe po nuk i pate cfare te keqe ka!!! Behet fjale vetem per 2 gishta rrobe ne mes te shaleve. Edhe po te kesh nuk vihen re. Ke veshur breke, s'ke veshur breke, te gjithe e dime se cfare ke aty!!! Nuk eshte ky halli i shqipove sot, por RILINDJA e qelbesirave qe po na le pa breke te gjitheve! Disa kene leke dhe rrine pa breke, disa te mjere rrine pa breke se nuk kane leke!!!!

Shto koment

Denonco