Bukuri natyrale, ja si dukej Agnesa Vuthaj në vitin 2003

Bukuri natyrale, ja si dukej Agnesa Vuthaj në vitin 2003

19:04, 21/02/2020

Është një nga femrat më të bukura kosovare.

Madje, Agnesa Vuthaj hyn në listën e femrave që kanë famë publike, por që nuk ka asnjë ndërhyrje plastike, shkruan Syri Kosova.

Këtë gjë modelja bukuroshe e ka dëshmuar përsëri përmes një foto të hedhur në rrjetet sociale.

Fotoja e bërë në vitin 2003 është një tregues i qartë, që bukuroshja edhe pse kanë kaluar 17 vjet nga shkrepja vazhdon ta ruaj të njëjtën bukuri.

Pra ajo nuk ndryshoi thuajse fare në pamje dhe kjo gjë për kaq vite është vështirë të bëhet nga çdokush.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco