Ja çfarë do bëjë Ronela me rrobat që i veshi vetëm një herë

Ja çfarë do bëjë Ronela me rrobat që i veshi vetëm një herë

18:09, 21/02/2020

Në këtë epokë konsumi është e pashmangshme që dollapët tanë të mbushen me gjëra që nuk frekuentojmë më.

Kur je një fytyrë publike që dosmodoshmërisht duhet të kujdesesh për imazhin tënd, videoklipe të shumta që kërkojnë garderobë pa fund, rrobat dhe aksesorët duket se shumëfishohen pa fund.

Mirëpo, Ronela Hajati ka vendosur se çka do të bëjë me rrobat e saj që nuk vesh më.

Duke qenë se ajo ka mori rrobash që maksimumi i ka veshur një herë, ka vendosur që t’i shesë ato.

Lajmin e bëri të ditur në llogarinë e saj në Instagram me anë të një postimi.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco