FOTO/ Stresi uron gjyshin 91-vjeçar

FOTO/ Stresi uron gjyshin 91-vjeçar

16:53, 21/02/2020

Sot e ka ditëlindjen një nga njerëzit më të dashur për të.

Reperi Stresi, përmes Instagramit, ka zgjedhur një fotografi shumë interesante për ta uruar gjyshin e tij që u bë 91 vjeçar, shkruan Syri Kosova.

Po ashtu, reperi edhe e falënderoi atë për gjithë sakrificën që ai ka bërë për familjen e tij, edhe në momentet më të vështira të tyre.

“Te falenderoj per cdo sakrific qe ke bere kur nuk e kisha afer baben tim ti ishe gjithmon pran meje e familjes time sje nda kurre dhe un te falenderoj ty perzemersisht gjysh” tha ndër tjera reperi.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco